Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie facebook.gif

____________________________________________________________________________________________________________

01.02.2023 r.

Edukację wojskową czas zacząć

No to rozpoczęliśmy  II półrocze. Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia z przedmiotu „Edukacja wojskowa” w Oddziale Przygotowania Wojskowego. Na początek sprawdzenie umundurowania i podstawowe zasady żołnierskiego zachowania.

 

08.12.2022 r.

Zakończono kompletowanie pakietu ubiorczego i pakietu szkoleniowego uczniów Oddziału Przygotowania Wojskowego 2022

Pakiet szkoleniowy ucznia OPW

 ________________________________________________________________________________________________

30.11.2022 r.

Na podstawie umowy zawartej w dniu 26.10.2022 r. pomiędzy Ministrem Obrony Narodowej a Fundacją Oświatową-Europejskie Centrum Edukacyjne, utworzono Oddział Przygotowania Wojskowego w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie. Ministerstwo Obrony Narodowej przyznało Fundacji jako organowi prowadzącemu liceum dotację w wysokości 76 688, 00 złotych przeznaczoną na zakup pakietu szkoleniowego OPW oraz zakup pakietu ubiorczego ucznia OPW. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 95 860, 00 zł.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Plakat.jpg

_______________________________________________________________

Więcej informacji

tel. kom. +48 509 627 981
plo@fundacja-ece.edu.pl