Klasa ogólnokształcąca

Nauka w klasie ogólnokształcącej umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego wraz z świadectwem maturalnym.

Projekt historyczny – „Słowianie”

/Inspiracja – mgr Paulina Radziejewska
projekt zrealizowany przez uczniów kl. Ia/

Klasa medialna

Uczniowie klasy medialnej uczestniczą w warsztatach i wykładach dotyczących redagowania i formatowania tekstu, poznają tajniki pracy dziennikarskiej oraz specyfikę tego zawodu. Zgłębiają rolę mediów we współczesnym świecie oraz poszerzają umiejętności w zakresie wykorzystywania programów komputerowych. W ofercie między innymi: współpraca z lokalnymi mediami, gazetka szkolna, wolontariat, obsługa mediów społecznościowych i inne. Nauka w klasie medialnej umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego wraz z świadectwem maturalnym.

facebook-icon

________________________________________________________________________________________________

tel. kom. +48 509 627 981
plo@fundacja-ece.edu.pl